Apie mus

Juvelyrikos gaminiai iš 925 prabos sidabro, aukso ir juvelyrikos gaminiai iš spalvotojų metalų – žalvario, vario, bronzos.

Patys kuriame, gaminame ir prekiaujame internete sidabro, aukso, bronzos, vario ir žalvario juvelyriniais gaminiais.

Kiekvienas juvelyrikos papuošalas sukurtas atsižvelgiant į šiandienos mados tendencijas, į žmogaus  norą suderinti grožį ir patogų nešiojimą. Juvelyriniai papuošalai tiražuojami nedideliais kiekiais, keičiami natūralūs akmenys, kad kiekviena moteris pasijaustu išskirtinė. Dievinančioms papuošalus galime pasiūlyti unikalių vienetinių juvelyrikos gaminių, tereikia išsirinkti iš mūsų e- parduotuvėje esančio papuošalų asortimento. Nuolat atnaujiname asortimentą, papildydami jį naujai sukurtais juvelyriniais gaminiais.

Mūsų pagaminti juvelyriniai žalvario papuošalai nesioksiduoja (nejuoduoja).

Visi sidabro papuošalai pagaminti iš 925 prabos arba 999 prabos. Pažymėti atsakomybės ženklu, patikrinti ir  įspauduoti Lietuvos valstybės kontroliniu prabavimo ženklu (praba) Lietuvos Prabavimo rūmuose. Pažymėjimo apie įregistravimą į ūkio subjektų, užsiimančių su tauriaisiasi metalais ir brangakmeniais susijusios veiklos licenzijos numeris D-848-439

Gaminius siunčiame į visus miestus Lietuvoje ir užsienyje!

Juvelyriniai papuošalai tiesiai iš gamintojo Druskininkuose - internetu!

Greičiausias būdas, geriausias kainos ir kokybės santykis!

Jeigu turite klausimų, ar reikia konsultacijos, drąsiai rašykite: mbsilvermission@gmail.com arba  skambinkite +370 65656361.

MB "Silver mission" įmonės kodas 306049690. NTR objekto kodas: 1599-1000-6012:0026.Priežiūros institucija: Valstybės įmonė " Lietuvos prabavimo rūmai". Registracija 2022 m. Druskininkai.

Adresas: LT-66196 Druskininkai, Gardino g. 31-28, Lietuva. 

Bendradarbiaujame su klientais ir didmenos pagrindais. Jeigu norite prekiauti mūsų produkcija, mielai su Jumis bendradarbiausime. Mūsų produkcija kokybiška, jos kaina protinga, o bendradarbiavimo sąlygos sąžiningos.