Katalogas

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Sidabriniai šaukšteliai 

Spėjama, kad šaukštas yra vienas iš seniausių įrankių. Ir apskritai vienas iš pirmųjų žmogaus naudotų stalo įrankių. Nuo atsiradimo laikų jie buvo gaminami iš įvairiausių medžiagų: kriauklių, gyvūnų ragų, medžio, kaulo. Įvairių metalų ir jų lydinių: variniai, bronziniai, auksiniai, geležiniai, aliuminiai, senoviniai sidabriniai šaukšteliai. Gyve...

Spėjama, kad šaukštas yra vienas iš seniausių įrankių. Ir apskritai vienas iš pirmųjų žmogaus naudotų stalo įrankių. Nuo atsiradimo laikų jie buvo gaminami iš įvairiausių medžiagų: kriauklių, gyvūnų ragų, medžio, kaulo. Įvairių metalų ir jų lydinių: variniai, bronziniai, auksiniai, geležiniai, aliuminiai, senoviniai sidabriniai šaukšteliai. Gyvenimas tuo ir gražus, kad bėgant laikui atsirenkame pačius geriausius, praktiškiausius, vertingiausius dalykus patikrintus laiko. Jeigu anksčiau buvo gaminami primityvūs šaukšteliai biriems ir skystiems produktams. Tai dabar jie skirstomi į: valgomąjį šaukštą, arbatinį šaukštelį, desertinį šaukštą, absento šaukštelį, šaltos arbatos šaukštelį, kokaino šaukštelį. Mums prisiminus sidabro gydomąsias savybes pradėta gaminti daug proginių šaukštelių iš sidabro. Tai įvairūs vaikiški sidabriniai šaukšteliai, su laikroduku sidabriniai krikštynu šaukšteliai, sidabriniai šaukšteliai vestuvėms, sidabrinis šaukštelis su vardu. Plačiai prieinamas sidabrinio šaukštelio graviravimas. Pasirinktą dedikaciją galite graviruoti lazeriu arba rankiniu būdu (pastarasis turės didesnę išliekamąją vertę). Vaikams, puiki dovana, sidabriniai šaukšteliai ne tik skirti krikštynoms, bet ir gimtadieniui. Kasmet dovanodami, sukaupsite vertingą stalo įrankių komplektą.

Sidabrinis šaukštelis reikšmė – išliekamoji.

Sidabrinis šaukštelis vaikui – argi ne smagu turėti tik savo, asmeninį, stalo įrankį su dedikacija.

Sidabrinis šaukštelis – vandens gerinimui, antibakterinio vandens gaminimui(Ag 925˚), apsaugantis nuo daugelį kenksmingų mikroorganizmų rūšių.

Sidabrinis krikštynų šaukštelis – pirma dovana Krikšto tėvelių.

Stalo įrankių gamybai naudojame tik gryną taurųjį metalą, 925˚prabos sidabrą (Ag 925˚). Jam išduotas Kokybės sertifikasas. Sertifikatą išdavė Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Fizinių ir technologijos mokslų centras (FTMC). Sidabras pasižymi antibakteriniu aktyvumu ir yra taikomas medicinoje. O mes Jums siūlome jį naudoti buityje ir būti sveikiems. Išsirinkite iš plataus mūsų asortimento. Pas mus geriausios kainos ir kokybės santykis.

Pristatysime per 1-3 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu, nesavarbu kur būtumėte: Kaune, Vilniuje, Alytuje, Panevėžyje, Druskininkuose, Šiauliuose ar Klaipėdoje, visoje Lietuvoje ar užsienyje per 3-10 darbo dienų.

Mūsų kontaktai tel.: +370 65 65 63 61             

                                                                                                                             Šiltai,

                                                                                                                          įmonės vadovė

Daugiau
Rodoma 1 - 28 iš 28 dalykų
Rodoma 1 - 28 iš 28 dalykų