Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Auksiniai vestuviniai žiedai 

Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų
Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų

Sertifikuoti, kokybiški ir gražūs auksiniai vestuviniai žiedai, pagaminti su meile ir vyrams, ir moterims. Tai lyg dvigubi auksiniai žiedai simbolizuojantys vieną kelią kartu. Todėl taip sunku pasirinkti pačius geriausius ir nuspręsti. Kokie jie turi būti? Siauri ar platūs auksiniai žiedai? Klasikiniai ar madingi auksiniai žiedai? O gal su baltu auksu, o gal vestuviniai žiedai geltono aukso? Toks svarbus sprendimas iškylantis kiekvienai merginai ar vaikinui. Mums auksinių žiedų gamyba atsakingas ir kruopštus darbas. Pagal kliento apibūdinimą parenkamas žiedo dizainas, metalo spalva, inkrustavimo galimybės. Tiek moterims, tiek vyrams svarbu žinoti žiedo dydį. Auksiniai vyriški žiedai - visi dydžiai tiksliai išmatuojami, nes tai lemia patogų jo nešiojimą. Auksinis vestuvinis žiedas – istorija ant rankos. Žiedas mylimąjai su inkrustuotais deimantais, suteiks daugiau žavesio, spinduliuojančios moteriškos energijos. Dažniausiai vyriški auksiniai vestuviniai žiedai nepuošiami briliantais....

Sertifikuoti, kokybiški ir gražūs auksiniai vestuviniai žiedai, pagaminti su meile ir vyrams, ir moterims. Tai lyg dvigubi auksiniai žiedai simbolizuojantys vieną kelią kartu. Todėl taip sunku pasirinkti pačius geriausius ir nuspręsti. Kokie jie turi būti? Siauri ar platūs auksiniai žiedai? Klasikiniai ar madingi auksiniai žiedai? O gal su baltu auksu, o gal vestuviniai žiedai geltono aukso? Toks svarbus sprendimas iškylantis kiekvienai merginai ar vaikinui. Mums auksinių žiedų gamyba atsakingas ir kruopštus darbas. Pagal kliento apibūdinimą parenkamas žiedo dizainas, metalo spalva, inkrustavimo galimybės. Tiek moterims, tiek vyrams svarbu žinoti žiedo dydį. Auksiniai vyriški žiedai - visi dydžiai tiksliai išmatuojami, nes tai lemia patogų jo nešiojimą. Auksinis vestuvinis žiedas – istorija ant rankos. Žiedas mylimąjai su inkrustuotais deimantais, suteiks daugiau žavesio, spinduliuojančios moteriškos energijos. Dažniausiai vyriški auksiniai vestuviniai žiedai nepuošiami briliantais. Bet kodėl, nepapuošus jį pavyzdžiui juodu deimantu? Tai tikrai būtų gražu!

Vestuviniai žiedai pigiau..

Bet kas gali įkūnyti savo įvaizdį už mažesnę kainą. Klasikiniai nebrangūs auksiniai žiedai. Jie gražūs kaip ir vestuviniai žiedai rankų darbo. Yra daug galimybių įsigyti pigiau, pvz.: auksiniai žiedai nebrangiai - mokant tik už juvelyro paslaugą (turint savo aukso). Arba, kai atliekamas paprastas vestuvinių žiedų graviravimas. Vestuviniai žiedai, jų graviravimas, tegul būna lengvas, paprastas sprendimas, kuris įmažins Jūsų svarbius simbolius. Patrauklūs auksiniai vestuviniai žiedai pagaminti iš nedidelio aukso svorio. Gražiai ir pigiai - auksiniai žiedai su sidabro juostelėmis. Svarbiausia, kad jie Jums būtų mieli ir artimi, nesivaikant mados vėjų:)

Sužadėtuviu žiedai, ar vestuviniai žiedai,  gamyba jų yra svarbus ir atsakingas darbas. Jie dažniausia gaminami iš sidabro, platinos ar aukso. Aukso spalvą priklauso nuo lydinio. Dažnai prisimenami Tarybiniai auksiniai žiedai. Tai - raudonas auksas tik žemesnės prabos (Au 375˚/583˚prabos). Mūsų gaminami auksiniai vestuviniai žiedai yra 585˚prabos, paženklinti mūsų atsakomybės ženklu ir prabuoti Lietuvos Prabavimo rūmuose. Deimantams taip pat išduoti kokybės sertifikatai. Klientų atsiliepimai mums yra svarbi informacija.

Ant kurios rankos nešioti vestuvinį žiedą?

Vestuvinis žiedas dedamas ant dešinės rankos bevardžio piršto. Jis yra ne tik papuošalas, bet simbolis, kalbantis apie Jūsų amžiną meilę. Ant kurios rankos nešioti sutuoktuvių žiedą, bažnyčia nepasisako. Taisyklių nėra, nešiokite kaip Jums patogu. Svarbiausia, kad tai magiškas žiedas, įprasminantis Jūsų sprendimą.

Šiai ypatingiausiai gyvenimo dienai , saugiai atnešti vestuvinius žiedus yra sukurtos pagalvėlės ir dėžutės. Šiandien paprastos ir originalios vestuvinių žiedų dėžutės. Vestuvinių žiedų dėžutė gali būti linksma, traukiantį akį, su mintimi ar neįprastomis detalėmis. Tegul ji lika žavus, romantiškas prisiminimas.. http://www.sidabras925.lt/lt/139-dovanu-pakavimas.

Vestuviniai žiedai Druskininkuose

Užsukite į mūsų parduotuvę – įsigykite internetu. Užsakytas prekes greitai ir saugiai pristatysime Jums ten, kur gyvenate: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Druskininkai , visoje Lietuvoje, bei užsienyje.

Mūsų kontaktai tel.: +370 65 65 63 61

      Šiltai, įmonės vadovė Ilona

Daugiau