Katalogas

Vienetiniai papuošalai

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Vienetiniai papuošalai  

Rodoma 1 - 172 iš 172 dalykų
Rodoma 1 - 172 iš 172 dalykų

Kvapą gniaužiantys autoriniai juvelyriniai dirbiniai, puikiai tinka bet kokiam ypatingam momentui. Nuo elegantiško nešiojimo kiekvieną dieną iki puikaus vakaro. Jie tinka visiems. Vyrams ar moterims, ar jaunai merginai. Dovanojamas vienetinis papuošalas sukuria išskirtinį dėmesį savo artimui. Vadovaudamiesi ne tik pripažintu klasikiniu stiliumi, bet ir šiuolaikinėmis tendencijomis, į savo kūrybą įpynėme ir natūralius akmenis. Jie suteikia gaminiui išskirtinio žavesio, sukuria papuošalo ilgaamžiškumo vertę. Pasirinktas gaminys su perliukais labiau tiks moterims. O auskarai su svarovskiais ir su granatu - merginoms. Su deimantu bus solidus ir vertingas papuošalas. Tiks bet kam, vertinančiam amžiną klasiką. Inkrustuoti vyriški žiedai su opalu, su smaragdu, su akvamarinu ar su topazu sukurti atkreipiant didžiausią dėmesį į spalvotus brangakmenius, išskiriant jų prabangą. Mažiems vaikams kuriami vienetiniai kaklo papuošalai. Tai gali būti gražus pakabukas su cirkoniu, puošni grandinėlė s...

Kvapą gniaužiantys autoriniai juvelyriniai dirbiniai, puikiai tinka bet kokiam ypatingam momentui. Nuo elegantiško nešiojimo kiekvieną dieną iki puikaus vakaro. Jie tinka visiems. Vyrams ar moterims, ar jaunai merginai. Dovanojamas vienetinis papuošalas sukuria išskirtinį dėmesį savo artimui. Vadovaudamiesi ne tik pripažintu klasikiniu stiliumi, bet ir šiuolaikinėmis tendencijomis, į savo kūrybą įpynėme ir natūralius akmenis. Jie suteikia gaminiui išskirtinio žavesio, sukuria papuošalo ilgaamžiškumo vertę. Pasirinktas gaminys su perliukais labiau tiks moterims. O auskarai su svarovskiais ir su granatu - merginoms. Su deimantu bus solidus ir vertingas papuošalas. Tiks bet kam, vertinančiam amžiną klasiką. Inkrustuoti vyriški žiedai su opalu, su smaragdu, su akvamarinu ar su topazu sukurti atkreipiant didžiausią dėmesį į spalvotus brangakmenius, išskiriant jų prabangą. Mažiems vaikams kuriami vienetiniai kaklo papuošalai. Tai gali būti gražus pakabukas su cirkoniu, puošni grandinėlė su angeliuku.

Vienetiniai sidabro papuošalai nesikartoja. Jie dažnai kūrybiškai suderinti su akmeniu. Pagaminti atsižvelgiant į mados tendencijas, bandant pavaizduoti stilistines natūralias formas. Vienetiniai papuošalai su akmenimis. Moteriškos apyrankės su oniksu, auskarai su turkiu, pakabukai su agatu, žiedai su oniksu, ar be jų, tai - brangioji juvelyrika. Amžinai vertinama ir gerbiama. Turinti išliekamąją vertę. Nepriklausomai nuo prieštaringo stiliaus supratimo.

Kas yra vienetinis papuošalas?

Šis papuošalas nesikartoja, tai autorinis rankų darbo kūrinys, kuriantis Jūsų įvaizdį. Jį turite tik Jūs. Nes jis pagamintas Jums. Naudojant įvairias technologijas, naujausius gamybos būdus sidabriniai vienetiniai papuošalai gaminami rankomis. Visas gamybos procesas, nuo pradinių eskizų iki galutinio rezultato yra mūsų juvelyrų rankose. O tai reiškia, kad kiekviena detalė, kurią mes padarome, yra visiškai unikali. Visi gaminiai sukurti ir pagaminti įmonėje UAB „Sidabras 925“. Tik pas mus, turintiems ilgalaikę patirtį ir meistriškumą, platus pasirinkimas mūsų gamybos vienetinių puošalų. Ir juos, mes galime Jums pasiūlysime geriausia kaina.

Užsukite į mūsų parduotuvę ir įsigykite pigiau. Gražų, patikusį gaminį renkatės Jūs, o kokybę garantuojame mes!

Internetu užsakytas prekes greitai ir pigiai pristatysime Jums ten, kur gyvenate: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Druskininkai , visoje Lietuvoje, bei užsienyje.

Mūsų kontaktai tel.: +370 65 65 63 61 

                                                                                                                            Šiltai,

                                                                                                                          įmonės vadovė

Daugiau