Informacija

INFORMACIJA  KAIP  PIRKTI

Šalia kiekvienos prekės yra matomas mygtukas “Į KREPŠELĮ”. Jį paspaudę, išvysite pranešimą kad prekė įdėta į Jūsų pirkinių krepšelį. Norėdami tęsti apsipirkimą paspauskite mygtuką „TĘSTI  APSIPIRKIMĄ“ ir Jūs vėl būsite sugrąžinti į el.parduotuvę, kurioje galėsite išsirinkti patinkančias prekes.

Visas pasirinktas prekes Jūs galite peržiūrėti krepšelyje, kurį rasite viršuje esančioje  juostoje,  Prisijungti     Jūsų paskyra     Krepšelis:

Čia matysite visas užsakomas prekes ir kainas. Galėsite nustatyti jų kiekius, ištrinti nereikalingas prekes ir t.t.

Sutvarkę prekių krepšelį, užsiregistruokite pirmoje dalyje:

1.SĄSKAITA paspaude mygtuką „SUKURTI SĄSKAITĄ“, Jeigu esate registruotas narys, prisijunkite paspaude mygtuką Spauskite čia,  ir prisijunkite. Kiekvieną kartą pirkdami galėsite naudotis tais pačiais prisijungimo duomenimis. Vienam elektroniniam paštui suteikiama tik viena paskyra. Būtina nurodyti galiojantį elektroninį paštą (jei pasikeis, bet kada galima pakeisti savo registracijos duomenis), kuris bus naudojamas identifikuoti pirkėją ir garantuoti aptarnavimo kokybę. Visada pasitikrinkite ar teisingai įvesti Jūsų duomenys. Jei kyla neaiškumų, prašome susisiekti su mumis skiltyje „kontaktai" nurodyta užklausos forma. Toliau išsirinkite pristatymo būdą, antroje dalyje

2. PRISTATYMO BŪDAS. Pažymėkite langelį, jeigu sutinkate su paslaugos sąlygomis ir teikimo taisyklėmis. TAip pat, čia galite palikti žinutę, pvz.: pasirinkto žiedo dydis. Trečioje dalyje

3. PASIRINKITE MOKĖJIMO BŪDĄ.

Užsakymą patvirtinkite paspausdami mygtuką „ PATVIRTINTI UŽSAKYMĄ“ 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Prekės išsiunčiamos pirkėjui gavus už jas apmokėjimą, paprastai apmokėjimas matomas kitą dieną. Užsakytos prekės rezervuojamos 3-ioms darbo dienoms. Pavedimą patariame padaryti kuo anksčiau, nes užsakytos prekės pristatomos, kai matome, kad pavedimas padarytas. Jei per šį laikotarpį dėl objektyvių priežasčių apmokėti negalite - prašome susisiekti su mumis, ir susitarti dėl rezervavimo pratęsimo. Nesusisiekus ir neapmokėjus, užsakymas bus atšauktas ir prekės grąžintos į prekybą. 

Lietuvoje 2014 m. birželio įsigaliojo naujieji Vartotojų teisių direktyvos (2011/83/ES) reikalavimai dėl vartotojų teisių apsaugos. Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija kviečia Jūs susipažinti su naujausiais reikalavimais, reglamentuojančiais vartotojų teises perkant internetu:

http://vartotojuteises.lt/projektai/vartotoju_perkanciu_internetinese_parduotuvese_teises