Katalogas

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Sidabriniai stalo įrankiai 

Rodoma 1 - 39 iš 39 dalykų
Rodoma 1 - 39 iš 39 dalykų

Solidūs sidabriniai dirbiniai  gali būti ne tik namų puošmena, bet ir šeimos relikvija. Tikri sidabro dirbiniai jau daugelį amžių mėgiami, saugomi ir puoselėjami. Šiomis dienomis sidabriniai stalo įrankiai, šaukštai bei kiti įrankiai taip pat labai populiarūs.

Spėjama, kad šaukštas yra vienas iš seniausių įrankių. Ir apskritai vienas iš pirmųjų žmogaus naudotų stalo įrankių. Nuo atsiradimo laikų jie buvo gaminami iš įvairiausių medžiagų: kriauklių, gyvūnų ragų, medžio, kaulo. Įvairių metalų ir jų lydinių: variniai, bronziniai, auksiniai, geležiniai, aliuminiai, senoviniai sidabriniai šaukšteliai. Gyvenimas tuo ir gražus, kad bėgant laikui atsirenkame pačius geriausius, praktiškiausius, vertingiausius dalykus patikrintus laiko. Jeigu anksčiau buvo gaminami primityvūs šaukšteliai biriems ir skystiems produktams. Tai dabar jie skirstomi į: valgomąjį šaukštą, arbatinį šaukštelį, desertinį šaukštą, absento šaukštelį, šaltos arbatos šaukštelį, kokaino šaukštelį. Mums prisiminus sidabro gy...

Solidūs sidabriniai dirbiniai  gali būti ne tik namų puošmena, bet ir šeimos relikvija. Tikri sidabro dirbiniai jau daugelį amžių mėgiami, saugomi ir puoselėjami. Šiomis dienomis sidabriniai stalo įrankiai, šaukštai bei kiti įrankiai taip pat labai populiarūs.

Spėjama, kad šaukštas yra vienas iš seniausių įrankių. Ir apskritai vienas iš pirmųjų žmogaus naudotų stalo įrankių. Nuo atsiradimo laikų jie buvo gaminami iš įvairiausių medžiagų: kriauklių, gyvūnų ragų, medžio, kaulo. Įvairių metalų ir jų lydinių: variniai, bronziniai, auksiniai, geležiniai, aliuminiai, senoviniai sidabriniai šaukšteliai. Gyvenimas tuo ir gražus, kad bėgant laikui atsirenkame pačius geriausius, praktiškiausius, vertingiausius dalykus patikrintus laiko. Jeigu anksčiau buvo gaminami primityvūs šaukšteliai biriems ir skystiems produktams. Tai dabar jie skirstomi į: valgomąjį šaukštą, arbatinį šaukštelį, desertinį šaukštą, absento šaukštelį, šaltos arbatos šaukštelį, kokaino šaukštelį. Mums prisiminus sidabro gydomąsias savybes pradėta gaminti daug proginių šaukštelių iš sidabro. Tai įvairūs vaikiški sidabriniai šaukšteliai, su laikroduku krikštynu šaukšteliai, sidabriniai šaukšteliai vestuvėms, sidabrinis šaukštelis su vardu, įvairūs antikvariniai šaukšteliai. Šiais laikais plačiai prieinamas sidabrinio šaukštelio graviravimas. Pasirinktą dedikaciją galite graviruoti lazeriu arba rankiniu būdu. Vaikams, puiki dovana, sidabriniai šaukšteliai ne tik skirti krikštynoms, bet ir gimtadieniui. Kasmet dovanodami, sukaupsite vertingą stalo įrankių komplektą.

Sidabrinis šaukštelis naujagimiui – argi ne smagu turėti tik savo, asmeninį, stalo įrankį su dedikacija. Dažniausiai, sidabrinis krikštynų šaukštelis, būna pirma Krikšto tėvelių dovana.
Sidabriniai stalo įrankiai gali būti skirti vandens gerinimui, antibakterinio vandens gaminimui(Ag 925˚), apsaugai nuo daugelį kenksmingų mikroorganizmų rūšių.

Mūsų gaminami kokybiški sidabrinis stalo įrankiai tegul turi išliekamąją reikšmę, įsigykite ir sukurkite savo šeimos istoriją

Sidabro kokybė

Stalo įrankių gamybai naudojame tik gryną taurųjį metalą, 925˚prabos sidabrą (Ag 925˚). Jam išduotas Kokybės sertifikasas. Sertifikatą išdavė Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Fizinių ir technologijos mokslų centras (FTMC). Sidabras pasižymi antibakteriniu aktyvumu ir yra taikomas medicinoje. O mes Jums siūlome jį naudoti buityje ir būti sveikiems. Išsirinkite iš plataus mūsų asortimento labiausiai patinkantį šaukštelį.

 Internetu parduodame pačia geriausia kaina.

Mes kuriame jums— įsigykite ir sukurkite savo šeimos istoriją.

Pristatysime per 3-20 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu, nesavarbu kur bebūtumėte.

                                                                                                                   Šiltai,

                                                                                                            Įmonės vadovė

Daugiau