• Pristatymas 1-2 d. dienos pasirinkus LP Express paštomatą.

  Pristatymo būdas : “Atsiėmimas LP EXPRESS 24 terminale (paštomate). LP EXPRESS 24 – moderniausias bei patogiausias būdas siųsti ir gauti siuntas visoje Lietuvoje. 24 valandas veikiantys siuntų savitarnos terminalai neeikvos brangaus Jūsų laiko. Siuntas galėsite atsiimti Jums patogiu laiku ir patogioje vietoje. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti Jums artimiausią LP EXPRESS 24 paštomatą.

 • Jeigu Jums prekė nepatiko, per 14 dienų galite ją grąžinti.

  Prekė grąžinama originalioje pakuotėje, nepažeista, nedėvėta, prieš tai pranešant mums el. paštu arba telefonu.

 • Visas prekes, kurias matote šioje el. parduotuvėje, mes turime sandėlyje. Dėl dydžių, didesnio kiekio susisiekite su mumis.

 • Sidabro reikšmė
  Sidabro reikšmė

  Sidabras – vienas seniausiai žmonijai pažįstamų ir jos vertinamų metalų. Sidabras mūsų organizme – tai tarsi „antroji imuninė sistema“.

  17/09

  0
 • Žalvario reikšmė
  Žalvario reikšmė

  Juvelyriniai dirbiniai Lietuvoje paplito žalvario amžiaus pradžioje (1600 m. pr. Kr.). Iš žalvario ir sidabro buvo daromi įvairūs papuošalai (antkaklės, apyrankės, segės, antsmilkiniai, žiedai, smeigtukai, kabučiai). Buvo puošiami taip pat ginklai, kario aprangos dalys, žirgo kamanos.

  17/09

  0
 • Akmenų magija
  Akmenų magija

  Juvelyriniai papuošalai ir akmuo juose. Jau žiloje senovėje buvo tikima, kad nat8raliame akmenyje glūdi ypatingos galios, lemiančios sėkmę, gyvenimo pastovimą, apsaugančios nuo burtų ir ligų.

  17/09

  0
 • Žiedų dydžiai
  Žiedų dydžiai

  Jeigu Jus išsirinkote Jums patinkantį žiedą, bet nežinote savo dydžio, - paprasčiausias būdas būtų toks 1. Vieną kartą apvyniokite pirštą ant kurio nešiosite žiedą siūlu. 2. Išmatuokite siūlo ilgį (mm) - tai bus žiedo apskritimo ilgis. 3. Suraskite savo dydį lentelėje (jis bus tik apytikslis, tiksliai išmatuos tik meistras)

  17/09

  0