Bronziniai papuošalai

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Bronziniai papuošalai 

Rodoma 1 - 103 iš 103 dalykų
Rodoma 1 - 103 iš 103 dalykų

Auksinės spalvos bronziniai papuošalai, gali būti gražūs ir puošnūs. Pradėje jų gamybą, nusprendėme atgaivinti mūsų protėvių įvaldytą amatą ir atkurti senąją ornamentiką. Bronza, tai nuostabus metalas, kuris savo spalva labai panašus į auksą. Jis artimas variui, nes į jo sudėtį įeina 85% gryno vario. Mes gaminame papuošalus iš alavinės bronzos, būtent ji yra atspari korozijai (juodavimui). Visi mūsų juvelyriniai papuošalai iš bronzos, žalvario ar sidabro gaminami laikantis auskščiausių technologinių apdirbimo reikalavimų. Nuo smulkių auskarų iki originalių vėrinių. Juvelyriniai gaminiai yra skirti vyrams, moterims, jaunai merginai ar vaikinui. Mūsų produkcijoje, pagal archeologinius juvelyrinius radinius, atkurti ETNO papuošalai. Jie skirti kūrybiškoms moterims, baltišką istoriją vertinantiems vyrams. Bronziniai papuošalai turėtų papildyti Jūsų kolekciją, nes tai mūsų protėvių metalas, šiltas ir ilgaamžis. Įvairios moteriškos apyrankės, senoviniai žiedai, įspūdingi auskarai papildy...

Auksinės spalvos bronziniai papuošalai, gali būti gražūs ir puošnūs. Pradėje jų gamybą, nusprendėme atgaivinti mūsų protėvių įvaldytą amatą ir atkurti senąją ornamentiką. Bronza, tai nuostabus metalas, kuris savo spalva labai panašus į auksą. Jis artimas variui, nes į jo sudėtį įeina 85% gryno vario. Mes gaminame papuošalus iš alavinės bronzos, būtent ji yra atspari korozijai (juodavimui). Visi mūsų juvelyriniai papuošalai iš bronzos, žalvario ar sidabro gaminami laikantis auskščiausių technologinių apdirbimo reikalavimų. Nuo smulkių auskarų iki originalių vėrinių. Juvelyriniai gaminiai yra skirti vyrams, moterims, jaunai merginai ar vaikinui. Mūsų produkcijoje, pagal archeologinius juvelyrinius radinius, atkurti ETNO papuošalai. Jie skirti kūrybiškoms moterims, baltišką istoriją vertinantiems vyrams. Bronziniai papuošalai turėtų papildyti Jūsų kolekciją, nes tai mūsų protėvių metalas, šiltas ir ilgaamžis. Įvairios moteriškos apyrankės, senoviniai žiedai, įspūdingi auskarai papildys Jūsų stilių!

Užsakius internetu pristatysime nurodytu adresu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Druskininkuose, Alytuje, Panevėžyje. Bet kur kitur Lietuvoje bei užsienyje.

Mūsų kontaktai tel.: +370 65 65 63 61

Gamintojo kaina t.y. visada – Papuošalai pigiau!

                                                                                                                           Šiltai,

                                                                                                                          įmonės vadovė

Daugiau