Pakabukas su Labradoritu P574

Sidabrinis pakabukas

Smulkiau

55,00 €

Charakteristikos

Metalas:Sidabras 925˚prabos
Akmuo:Labradoritas
Svoris:~ 7,80 g.
Plotis:15,5 mm
Ilgis:41 cm
Ilgis su užsegimu:52 cm
KomplektuojamaTaip
Gaminio spalvaJuodintas sidabras

Klausk

Apie prekę

Sidabrinis pakabukas:

Sidabras 925

Akmuo - Labradoritas.

Labradoritas mažesnis nei nuotraukoje.

Labradoro akmuo garsėja magiškomis, mistiškomis savybėmis. Tinkamai naudojamas jis pažadina psichines galias, apsaugo aurą nuo neigiamo aplinkos poveikio, neleidžia prarasti energijos arba jos suteikia dar daugiau. Nors šis mineralas labiausiai veikia viršutines čakras, itin didindamas žmogaus sąmoningumą ir savo individualaus kelio atradimą, realiai jis funkcionuoja kaip laidininkas visas idėjas bei svajones padedantis „nuleisti ant žemės“, t.y. realizuoti, materializuoti. Jis padeda žmogui atverti savo galias ir realizuoti sumanymus, pasiekti norimų tikslų. Natūralu, kad šis suvokimas skatina ir žmogaus vidinės savivertės pojūtį. Dėl šių priežasčių taip pat gana dažnai yra teigiama, kad labradoritas skatina drąsą imtis veiksmų, apskritai veiklumą, suteikia atkaklumo, ištvermės, stiprybės, kantrybės, išvaduoja nuo neryžtingumo ir neaiškumo. Be to, labradoritas skatina pozityvias transformacijas, šalindamas baimę keistis, didindamas pasitikėjimą tuo, kas vyksta, sukurdamas saugumo jausmą ir stiprina valią, padėdamas išsivaduoti iš varginančių įvairaus tipo priklausomybių.

Emociniame lygmenyje labradoritas suteikia mentalinę ramybę, nuramindamas pernelyg aktyvų protą ir negatyvių vaizdinių produkavimą. Šis mineralas palengvina emocinės pusiausvyros ir darnaus ritmiškumo išlaikymą bet kokiomis sąlygomis: stresų, įtampų, perkrovų metu, netgi aplink įsigalėjus chaosui. Jis subalansuoja individualios energijos tėkmę ir apsaugo nuo jos nutekėjimo, o tai itin svarbu darbe, nes taip yra įgalinama maksimali koncentracija ir tikslingumas. Žinoma, tai naikina tokias būsenas, kaip nerimas ir stresas.

Tikima, kad labradoritas reguliuoja hormonų veiklą, palengvina menstruacinius skausmus, gerina smegenų darbą, mažina įtampą, gerina metabolizmą, todėl gali net padėti numesti svorio! Gydo akių ir smegenų negalavimus, taip pat reumatą ir podagrą.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Pakabukas su Labradoritu P574

Pakabukas su Labradoritu P574

Sidabrinis pakabukas

Priedai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: